VoIP HİZMETİ

VoIP HİZMETİ NEDİR ?

VOIP (Voice over Internet Protocol) internet üzerinden sesli iletişim (telefon görüşmesi) yapmaya yarayan teknolojiye verilen isimdir. Günümüzde, iletişim altyapısı gelişmiş ülkelerde telefon görüşmelerinin yarıdan fazlası VoIP Servis Sağlayıcıları üzerinden yapılmaktadır.

VoIP NASIL ÇALIŞIR ?

Sayısal formattaki ses, veri paketleri olarak karşıya yollanmakta ve karşı tarafta tekrar dijital ses haline dönüştürülmektedir. Sayısal format daha iyi kontrol edilebilmektedir. Çünkü; sıkıştırabilir, yönlendirebilir ve daha iyi bir formata çevrilebilmektedir. Özetle VoIP analog ses (bakır telefon kabloları ile iletilen ses) sinyalini alarak dijital sinyallere dönüştüren ve bu sinyalleri internet üzerinden ileten bir teknolojidir.

VoIP HİZMETİ’NİN AVANTAJLARI

UYGUN MALİYET

Telekom maliyetlerini düşürerek ciddi oranda bir tasarruf yapmanızı sağlar.

SES KALİTESİ

Yüksek seviyede ses kalitesi ile telefon görüşmelerinizden keyif almanızı sağlar.

NUMARA TAŞIMA

Numara taşımanıza olanak sağlayarak sabit ücret ödemekten kurtulabilirsiniz.

YÖNLENDİRME

Telefonlarınızı dilediğiniz zaman diliminde yönlendirmenizi sağlar.

ÖLÇÜLEBİLİR

Görüşmelerinizi online olarak takip edebilir ve kontrol edebilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA

Uygun donanımla yüksek kalitede görüntülü görüşme yapmanızı sağlar.

RAPORLANABİLİR

Günlük, haftalık, aylık gibi dilediğiniz zaman diliminde yapmış olduğunuz görüşmeleri detaylı veya özet bir şekilde raporlayabilir ve analiz edebilirsiniz.

GÜVENLİK

Güvenlik SSL gibi şifreleme ve L2TP tünelleme teknolojileri VoIP sinyallemesi ve trafik akışını devamını etkin ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

ÜCRETSİZ İLETİŞİM

Büyük hacimli firmalar Merkez Ofisleri ile Şubeleri arasında bağlantı yaparak Merkez Ofis ve Şubeler arası ücretsiz görüşme sağlamaktadır.

konum
VOİCE TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş.

Tel : 0 850 340 00 00 Faks: 0212 603 30 35 Whatsapp : 0538 441 24 42

Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No:4 29 Ekim Cad. Kuyumcukent AVM Kat:1 No:475 Bahçelievler/İSTANBUL info@voicetelekom.com