TOPTAN HAT KİRALAMA

Toptan Hat Kiralama hizmetinde müşteri-santral arasındaki hat fiziksel olarak yerleşik operatörde kalır, alternatif operatör, aylık sabit hat ücretini yerleşik operatör adına müşteriden tahsil eder ve aboneler sabit ücret için çift fatura ödeme zorunluluğundan kurtulur. Aboneler; yeni hat başvurusu, iptal, hat nakli veya arıza kaydı gibi tüm başvuru ve işlemleri için yalnızca Voice Telekom ile muhatap olarak tüm kurumsal ses hizmetlerini tek elden almaktadırlar.

Voice Telekom sahip olduğu tecrübeyle sektöre yön vermekte, gelişmiş faturalama platformuyla esnek ve ekonomik tarifeler sunmaktadır. Voice Telekom Sabit Telefon Hizmeti aboneleri, tek fatura, düşük sabit ücret, ve tüm görüşmelerinde düşük fatura ödeme fırsatı bulmaktadır.

TOPTAN HAT KİRALAMA HİZMETİNİN AVANTAJLARI

• Düşük Sabit Ücret : Mevcut operatörünüzde her hattınız için ayrı ayrı 24,70-TL’lik bir sabit ücret ödemektesiniz bu ücret 15-TL’ye indirmiş olacaksınız.
• Tek Paket : Tüm hatlarınızın toplam görüşmeleri için kullanımınız kadar tek bir paket tanımlaması yapılacak ve bu sayede her hattınız için ayrı ayrı paket tanımlamanıza gerek kalmayacaktır.
• Tek Fatura : Her hattınız için ayrı ayrı faturalar değil tek bir faturada hepsini takip edebileceksiniz.
• Paket Aşım Derdiniz Yok : Bu ay fazla görüşme yaptım ve paketi aştım yüksek ücret ödeyeceğim gibi bir derdiniz olmayacaktır. Tüm görüşmeleriniz ay sonunda toplanarak esnek bir paket tanımlaması uzmanlarımız tarafından uygulanmaktadır.
• Tek Bir Talep Formu : Voice Telekom Toptan Hat Kiralama Hizmetine tüm hatlarınız için tek bir talep formu ile geçiş yapabilirsiniz.

 Tüm bu avantajlar neticesinde min.%30 ile %60 arasında bir tasarruf elde edeceksiniz.
konum
VOİCE TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş.

Tel : 0 850 340 00 00 Faks: 0212 603 30 35 Whatsapp : 0538 441 24 42

Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No:4 29 Ekim Cad. Kuyumcukent AVM Kat:1 No:475 Bahçelievler/İSTANBUL info@voicetelekom.com