SESLİ MESAJ

Hedef kitle ve müşterilerinizle daha etkin bir iletişime geçmek istiyorsanız, Voice Telekom Sesli Mesaj Servisi’ni kullanabilirsiniz. Yapacağınız ses kaydıyla, onların telefonlarına sesli mesaj bırakabilir, anket sorularını dinleterek görüşlerini alabilirsiniz. Sesli Mesaj kullanarak sesli iletişimin avantajlarından yararlanabilir, müşterileriniz ve çalışanlarınızla doğrudan konuşarak mesaj geri dönüş oranınızı arttırabilirsiniz. Şirket yöneticileri tüm çalışanlarına aynı anda cep telefonlarından ulaşabilir, farklı lokasyonlardaki bayilerine seslenebilirler.

SESLİ MESAJ HANGİ ŞİRKETLER İÇİN İDEALDİR ?

Her sektör ve her segmentten firmanın kullanabileceği gibi sesli mesaj servisi özellikle ürün satışı, reklam, servis, tekstil, turizm, siyasi parti, vakıf, dernek, belediye ve finans sektörlerinde, hedef kitle ile daha etkili iletişim için kullanılabilir.

SESLİ MESAJ İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ ?

• Sesli mesaj ile ürün ve kampanya duyurularınızı yapın, müşterileriniz ile birebir, etkili iletişime geçin.• Servis şirketleri, hizmet sektöründeki faal firmalar, müşteri memnuniyetini Sesli Anket ile ölçün.• Üstelik gönderimi çok kolay. Kaydedeceğiniz 20-60 sn’lik bir sesli mesajı istediğiniz numaralara toplu şekilde gönderin.

konum
VOİCE TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş.

Tel : 0 850 340 00 00 Faks: 0212 603 30 35 Whatsapp : 0538 441 24 42

Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No:4 29 Ekim Cad. Kuyumcukent AVM Kat:1 No:475 Bahçelievler/İSTANBUL info@voicetelekom.com