SANAL SANTRAL

Voice Telekom Sanal Santral Hizmeti, iletişim ihtiyaçlarını çözmeye yönelik bir hizmetler bütünüdür ve normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunmaktadır.

Avantajları :

– Telefon hatlarının sabit ücretleri ortadan kalkmakta ve uygun görüşme ücretleriyle fatura miktarı düşmektedir.

– Herhangi bir santral yatırımı gerektirmez. Kurulum, güncelleme ya da daha sonrasında sistem yenileme gibi, önünüze çıkabilecek tüm donanım ve yazılım masraflarından kurtulmuş olursunuz.

– Kurumunuza özel Karşılama Anonsuyla gelen çağrılarınızın karşılar ve ofiste olmadığınız zamanlarda Aramayı cebinize bir dahiliye bağlayabilirsiniz. Size bağlayamazsa eğer, arayanın mesajını alır ve mailinize iletir Böylece hem kurumsal imajınızı korumuş olursunuz hem de potansiyel müşterilerin, size her ihtimalde ulaşmasını sağlamış olursunuz.

– Eski tip sabit hatlar, aynı anda tek bir arama kapasitelidirler (siz aradığınız anda gelen aramaya meşgul çalması) Bu yüzden bir çok firma 5-6 sabit hat, hatta 10’larca hat alarak PBX dediğimiz yapıları oluşturmakta ve onca hattın sabit giderlerini de katlanmaktadır. Bir hattınızı (bu en çok aranan hattınız olacaktır) sanal santrale taşıdığımızda öncelikle sabit gider ortadan kalkacak ve 1 telefon hattından aynı anda onlarca çağrı alabilme ve arama yapabilme kapasitesine kavuşursunuz.

konum
VOİCE TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş.

Tel : 0 850 340 00 00 Faks: 0212 603 30 35 Whatsapp : 0538 441 24 42

Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No:4 29 Ekim Cad. Kuyumcukent AVM Kat:1 No:475 Bahçelievler/İSTANBUL info@voicetelekom.com