HİZMETLER

VOIP TEKNOLOJİSİ

Telekom Harcamanızda %60 a varan indirimler

VOIP (Voice over Internet Protocol) internet üzerinden sesli iletişim (telefon görüşmesi) yapmaya yarayan teknolojiye verilen isimdir. Günümüzde, iletişim altyapısı gelişmiş ülkelerde telefon görüşmelerinin yarıdan fazlası VoIP Servis Sağlayıcıları üzerinden yapılmaktadır.

Toptan Hat Kiralama

Tek fatura, düşük sabit ücret, ve tüm görüşmelerinde düşük fatura ödeme fırsatı

VOICE TELEKOM Toptan Hat Kiralama hizmeti abonelerine tek fatura, düşük sabit ücret, ve tüm görüşmelerinde düşük fatura ödeme fırsatı bulmaktadır.Voice Telekom sahip olduğu tecrübeyle sektöre yön vermekte, gelişmiş faturalama platformuyla esnek ve ekonomik tarifeler sunmaktadır.

NUMARA TAŞIMA VE TAHSİS

Mevcut sabit telefon numaranızı değiştirmeden taşıyabilirsiniz.

VOICE TELEKOM Numara Taşıma Hizmeti ile mevcut sabit telefon numaranızı taşıyabilir ve numaranızı değiştirmeden Voice Telekom’un uygun hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Aylık sabit ücret yoktur.

SANAL SANTRAL

Telefon hatlarının sabit ücretleri ortadan kalkmakta ve uygun görüşme ücretleriyle fatura miktarı düşmektedir.

Voice Telekom Sanal Santral Hizmeti, iletişim ihtiyaçlarını çözmeye yönelik bir hizmetler bütünüdür ve normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunmaktadır.

Kurumunuza özel Karşılama Anonsuyla gelen çağrılarınızın karşılar ve ofiste olmadığınız zamanlarda Aramayı cebinize bir dahiliye bağlayabilirsiniz. Size bağlayamazsa eğer, arayanın mesajını alır ve mailinize iletir Böylece hem kurumsal imajınızı korumuş olursunuz hem de potansiyel müşterilerin, size her ihtimalde ulaşmasını sağlamış olursunuz.

ADSL HİZMETİ

Yüksek hızda veri ve ses iletimi, bağlantı hızı

VOICE TELEKOM’la ADSL Hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz, İşte, evde, seyahatte, dünyanın her yerinden ucuz ve kaliteli internet konforunu yaşayın.

SANAL FAKS

Akıllı Telefon, tablet veya web üzerinden faks gönderimi

Akıllı Telefonunuzdan veya tabletleriniz üzerinden fotoğraf çekip faks gönderimi yapın.Rehberdeki faks numaralarına faks gönderimi yapabilirsiniz.Birden fazla faks numarasını aynı anda kullanabilme imkanı ve daha birçok avantaj VOICE TELEKOM SANAL FAKS’TA !

SESLİ MESAJ

Sesli Mesaj kullanarak sesli iletişimin avantajlarından yararlanın

Hedef kitle ve müşterilerinizle daha etkin bir iletişime geçmek istiyorsanız, Voice Telekom Sesli Mesaj Servisi’ni kullanabilirsiniz. Yapacağınız ses kaydıyla, onların telefonlarına sesli mesaj bırakabilir, anket sorularını dinleterek görüşlerini alabilirsiniz. Sesli Mesaj kullanarak sesli iletişimin avantajlarından yararlanabilir, müşterileriniz ve çalışanlarınızla doğrudan konuşarak mesaj geri dönüş oranınızı arttırabilirsiniz. Şirket yöneticileri tüm çalışanlarına aynı anda cep telefonlarından ulaşabilir, farklı lokasyonlardaki bayilerine seslenebilirler. 

konum
VOİCE TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş.

Tel : 0 850 340 00 00 Faks: 0212 603 30 35 Whatsapp : 0538 441 24 42

Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No:4 29 Ekim Cad. Kuyumcukent AVM Kat:1 No:475 Bahçelievler/İSTANBUL info@voicetelekom.com