ALTYAPI

Voice Telekom, ülkemizin 81 ilinde PoP noktası bağlantıları olan bir Telekom Operatörüdür. Ülkemizde ve yurtdışında yapmış olduğu ara bağlantılarıyla; kaliteli, kesintisiz ve ekonomik telefon hizmetini, Class 5 ve IP Centrex servislerini de içeren Softswitch cihazları üzerinden Türkiye’nin her noktasındaki kurumların tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Birbirine yedekli olarak çalışan bu cihazlar, 7/24 kesintisiz erişim sağlayarak Voice Telekom müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Voice Telekom, MPLS teknolojisine dayalı iletişim altyapısı NGN (Next Generation Network) üzerinden şehiriçi, şehirlerarası, GSM ve uluslararası telefon hizmetlerini ve veri hizmetlerini sağlamaktadır. MPLS teknolojisi; IP bazlı ağlarda esneklik sağlaması, maliyet ve performans dengesi, ölçülebilir olması ve VPN ve QoS (Quality of Service, Hizmet Kalitesi) desteği ile optimal seviyede hizmet sunulmasını sağlamaktadır.

Voice Telekom, altyapısını Metro Ethernet ve XDSL bağlantı tipleri üzerinden sağlamaktadır. Bu bağlantı tipleri, daha yüksek hız kapasitelerine ve çok daha yüksek band genişliklerine cevap verebilmektedir.

Voice Telekom, altyapı üzerine konumlandırdığı MPLS omurgasında, yeni nesil iletişim teknolojilerinin müşterilere sunulmasını sağlayarak, L2 / L3 VPN, Qos, Traffic Engineering, Fast re-route gibi yedeklilik, performans ve ölçeklenebilirliği maksimum düzeyde tutacak katma değerli servisler ile müşterilerine kesintisiz hizmet verecek teknolojiler kullanmaktadır.

Voice Telekom ses ve data omurgasındaki sistemler 7/24 kesintisiz yapılan monitoring verileri ışığında Teknik Hizmetler Departmanı tarafından gözlemlenmektedir.
konum
VOİCE TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş.

Tel : 0 850 340 00 00 Faks: 0212 603 30 35 Whatsapp : 0538 441 24 42

Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No:4 29 Ekim Cad. Kuyumcukent AVM Kat:1 No:475 Bahçelievler/İSTANBUL info@voicetelekom.com